SANYO DENKI QS1A15AH04LA3V00
Category: Drives-AC Servo
Product Images
| Description | QS1A15AH04LA3V00 is a Drives-AC Servo produced by Sanyo Denki | |
| Series | Q-series servo amplifier | |
| Input Power and Internal Regeneration Setting | 200V, With Internal Regeneration Resistor: 50A,100A,150A, Without Internal Registration Resistor: 15A,30A,300A | |
| Amp. capacity | 150A | |